Hakkımızda

eHesaplama, günlük yaşamda kullanılan basit veya karmaşık birçok hesaplamayı internet üzerinden tüm eğitim düzeyindeki kullanıcılara sunmayı hedefleyen bir platformdur. Sosyal hayatta, iş hayatında ve akademik hayatımızda karşılaştığımız birçok hesaplamayı ve bu hesaplamaların nasıl yapıldığını tüm eğitim seviyesindeki kullanıcılar ile buluşturma amacıyla kurulan eHesaplama, 2015 yılında geliştirilmeye başlanmış ve her geçen gün geliştirilmeye devam edilmektedir.

İnternet üzerinden yapılabilecek bütün hesaplamaları bünyesi altında bir araya getirmeyi ve kullanıcılarına bu hesaplamaları eğitici bir şekilde sunmayı misyon olarak benimseyen eHesaplama, sürekli gelişim ve inovasyon ile hesaplama konusunda Türkiye’de kullanıcıların ilk tercihi olmayı vizyon olarak görmektedir.

Sürekli gelişim inancı ile geliştirilen ve bu inanç ile büyüme, başlangıç ve olgunlaşma hedefleri belirlenen eHesaplama’nın gelişim süreçlerinin tamamında sizlerden gelecek yorumlar ve geribildirimlere ihtiyacı vardır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, taleplerinize daha hızlı yanıt verebilmek ve sizinle beraber büyüyebilmek için bize her zaman info@ehesaplama.com adresinden ya da iletişim bölümümüzdeki formdan ulaşabilirsiniz.

İyi hesaplamalar!